www.mszana-dolna.eu/uks-beskid-coraz-mocniejszy.html

www.mszana-dolna.eu/uks-beskid-rosnie-w-sile.html

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Beskid się rozwija, Beskid ma kolejną już trzecią sekcję treningową. Mamy sekcję mini siatkówki!!!

(więcej info w AKTUALNOŚCI)

Rabczańska Liga Piłki Siatkowej.

Szczegóły na siatka.rabka.pl

Uczniowski Klub Sportowy „Beskid” Mszana Dolna powstał w październiku 2013r. Jest to Klub wpisany do rejestru stowarzyszeń sportowych pod numerem 29 prowadzonego przez Starostę limanowskiego. Do klubu należą uczniowie z ZSM nr 1 i ZSM nr 2 w Mszanie Dolnej. Głównym celem działalności jest organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego dzieci i młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych, oraz odpowiednie zagospodarowanie ich wolnego czasu. Wiodącą dyscypliną sportu na której opiera sie działalność klubu jest piłka siatkowa. Mając na uwadze fakt, iż nudząca się młodzież ma skłonności do popadania w różnego rodzaju używki, chcemy temu zapobiegać organizując im profesjonalne treningi z piłki siatkowej. Klub posiada trzy sekcje treningowe:

- sekcja mini siatkówki (26 dziewcząt i chłopców)

- sekcja piłki siatkowej dziewcząt (25 zawodniczek)

- sekcja piłki siatkowej chłopców (25 zawodników)

Treningi odbywają się w miejskiej hali sportowej przy ul. M. Konopnickiej w Mszanie Dolnej dwa razy w tygodniu i prowadzi je wykwalifikowany instruktor piłki siatkowej mgr Łukasz Dobrowolski.

Plan treningów:

sekcja mini siatkówki trenuje we wtorki i czwartki od 1530 do 1700